O FIRMIE


Firma Kopra istnieje na rynku od 2008 roku. Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju pracach ziemnych. Wykonujemy wykopy oraz wyburzenia, do których wykorzystywana jest koparko-ładowarka i koparka, a także sieci i przyłącza wodno-kanalizacyjne z wykonaniem projektów i załatwieniem wszystkich formalności.

Prowadzimy też transport samochodami ciężarowymi, w tym SCANIA 380 114C 6x4 z HDS. Umożliwia przewóz ładunków o sporych gabarytach. Nasze pojazdy samochodowe prowadzą jedynie wykwalifikowani kierowcy.

Dane żurawia przenośnego:

PALFINGER KRANTECHNIK PK 16502 z mozliwością dołączenia łyżki obrotowej

UDZWIG:

  • 4,2m - 3400 kg
  • 6,0m - 2370 kg
  • 8,0m - 1730 kg
  • 10,2m - 1330 kg

Dane skrzyni ładunkowej:

  • szerokość: 2,4 m
  • długość: 4,5 m
  • hydroburta

Nasze usługi świadczone są zarówno w Poznaniu, jak i całym województwie wielkopolskim. Ich jakość oraz zadowolenie Klientów od zawsze są głównym priorytetem naszej firmy.

Dowodem prawidłowego i terminowego wykonywanie przez nas usług są referencje od firm dla których pracowaliśmy. Naszym atutem są również konkurencyjne ceny, profesjonalne podejście do zleceń, wykwalifikowani pracownicy oraz wysokiej jakości sprzęt.

Dostarczamy piasek, żwir oraz ziemię na place budowy. Współpracujemy z firmami transportowymi i budowlanymi. Naszymi Klientami są zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy.

Przyłącza wodno-kanalizacyjne są jednym z najważniejszych i najbardziej niezbędnych przyłączy do budynku. Bieżąca woda potrzebna jest już na etapie prac murowych na poziomie fundamentów. Prace te wykonujemy dla firm oraz osób prywatnych

Wycinka drzewa - od 01 stycznia 2017 roku można wycinać niepotrzebne, zawadzające drzewa z własnej posesji, ogródka działkowego. Usługę tą oraz usuwanie i utylizowanie korzeni wykonujemy rzetelnie, szybko i profesjonalnym sprzętem.

Operatorzy sprzętu posiadają wiedzę, doświadczenie oraz kwalifikacje potrzebne do profesjonalnej i bezpiecznej pracy przy różnorodnych zleceniach. Stawiamy na profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz satysfakcję z wykonanych przez nas usług.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji związanych z zakresem świadczonych przez nas prac. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, jak również wykonamy bezpłatną wycenę usługi. Stałym Klientom oraz w przypadku długoterminowych zleceń udzielamy rabatu.